Pravidelná verejná autobusová linka č.406 430

Čermany > Horné Obdokovce > Ludanice > Nitra

X Zastávka
06:50 Čermany
06:52 Čermany, rázc.
06:55 Horné Obdokovce, domovina
06:58 Horné Obdokovce, cintorín
07:00 Horné Obdokovce, Jednota
07:02 Horné Obdokovce, Bodok
07:08 Ludanice, rázc.k žel.st.
07:10 Ludanice, ZŠ
07:12 Dvorany n/N, razc.
07:13 Mýtna N.V.
07:14 Mýtna N.V.,Dolinky
07:15 Kamanová, Jednota
07:16 Kamanová, rázc.
07:17 Belince
07:18 Preseľany, RD
07:19 Preseľany, Jednota
07:20 Hrušovany, Topoľčianska
07:21 Hrušovany, kostol sv.Martina
07:22 Koniarovce, rázc.k žel.st.
07:24 Výčapy-Opatovce IV
07:25 Výčapy-Opatovce III
07:26 Výčapy-Opatovce II
07:27 Výčapy-Opatovce I
07:29 Ľudovítová
07:30 Jelšovce, pohostinstvo
07:31 Jelšovce, OcÚ
07:40 Nitra Šindolka
07:43 Nitra, rázc.pod Zoborom
07:47 Nitra, tr.A.Hlinku – CENTRO
07:50 Nitra, AS

Vysvetlivky

X  – premáva v pracovných dňoch, nepremáva 23.12.-6.1.,10.4.-13.4.,1.5.,8.5­.,1.7.-1.9.

 

Cestovný poriadok – linka č.406 430

Cenník cestovného – linka č.406 430

Prepravný poriadok